SportGeddon to nowość

w portfolio marek Runmageddon, stworzona z potrzeby i oczekiwań uczestników.

Jesteśmy tutaj dla Was i wspólnie z Wami budujemy pierwszy polski sklep internetowy stworzony z myślą o wszystkich sportowcach.

Oferta, którą udostępniamy jest weryfikowana i konsultowana przez specjalistów współpracujących z nami.

Naszym priorytetem jest wspieranie Was na wszystkich etapach Waszej transformacji oraz dążeniu do wyznaczonego celu.

SportGeddon jest tworzony z pasją. Jesteśmy przekonani, że dostarczy Wam wszystkich rozwiązań do realizacji założeń sportowych oraz tych poza sportowych.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie specjalnie wyselekcjonowany asortyment, który sukcesywnie zwiększamy, aby nasza oferta była kompletna i dostosowana do wszystkich aktywności fizycznych. W ofercie mamy produkty znanych producentów, takich jak 6pak, Essence, Trec, Lettherman, Contigo i wielu innych.

Proponujemy także opcję konsultacji z Ekspertem Zdrowia, który zweryfikuje wyniki badań, doradzi oraz wskaże odpowiednią dietę czy trening.

A to wszystko na podstawie Waszych wyników badań, zapotrzebowania kalorycznego oraz rodzaju aktywności fizycznej, jaką będziecie uprawiać. Z Ekspertem Zdrowia możesz umówić się online w dogodnym dla Ciebie terminie.

Tworzymy także program dla stałych klientów, w którym skorzystacie z oferty bezpłatnych przesyłek, benefitów sportowych, licznych rabatów i ofert specjalnych tylko dla uczestników Klubu RMG.

Klienci są priorytetowi

Naszym celem jest zadowolenie klientów, którzy także przyczyniają się do budowania marek Runmageddon. Dlatego chcemy dać Wam możliwość stania się lepszą wersją siebie w każdym aspekcie aktywności fizycznej.

Chcemy, abyście wspólnie z nami podejmowali wyzwania i zmierzyli się ze swoimi słabościami dążąc do pokonania ich zarówno na treningu, jak i w zawodach. Pragniemy dawać Wam emocje i rozwiązania, które będą budować w Was zadowolenie w każdym momencie i pomogą osiągać najwyższe cele.

Pasja i praca

Jesteśmy rodziną Runmageddon i dbamy o każdego, również naszych pracowników. Połączyliśmy pasję do sportu oraz zamiłowanie do technologii budując projekt SportGeddon, w którym każdy znajdzie coś dla siebie oraz swoich bliskich.

Wszystko to jest częścią naszej misji, w której dążymy do pomocy Wam w osiągnięciu swoich celów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy Runmageddon

Marką znaną na rynku od 2014 roku

Nasz zespół

To pasjonaci sportu oraz nowych technologii

Zaufało nam

Już ponad 200 tysięcy zawodników

Mimo pandemii

Trwamy nadal jeszcze mocniejsi i jeszcze silniejsi!

Współpracujemy

Ze znanymi i zweryfikowanymi na rynku partnerami

Bezpieczne zakupy

U nas są gwarantowane certyfikatem SSL

Wysyłki realizujemy

W trybie ekspresowym nawet tego samego dnia

Obsługa klienta

To priorytet, więc każdego traktujemy wyjątkowo 🙂